Perła Borów

Chrzciny Restauracja Bory Tucholskie Tleń Osie Stara Rzeka

Oferta gastronomiczna

Chrzciny Restauracja Bory Tucholskie Tleń Osie Stara Rzeka

Menu restauracji

Menu

Spotkania z rodziną i przyjaciółmi mają ogromne znaczenie w życiu każdej osoby, dlatego warto celebrować wszystkie sprzyjające temu okazję. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę organizacji urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic, większych i mniejszych bali, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich Gości. Tego typu uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy, restauracja Zacisze będzie więc idealnym miejscem na świętowanie.

 

Celebruj wyjątkowe chwile razem z najbliższymi w restauracji Perły Borów. Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby każda z potraw była nie tylko smaczna, ale też atrakcyjnie prezentowała się na stole. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalny jadłospis, w którym znajdują się potrawy lubiane przez większość dzieci. Odpowiednio dobrana wielkość porcji i atrakcyjnie zaserwowane posiłki to gwarancja, że Państwa pociechy chętnie zjedzą obiad. 

Gwarantujemy najwyższej jakości obsługę, pyszne potrawy z najlepszych składników oraz profesjonalną obsługę z miłą atmosferę, która idealna jest do rodzinnych spotkań i świętowania różnego rodzaju jubileuszy. Osoby zainteresowane organizacją imprez okolicznościowych w tym chrzcin zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy również do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Niezależnie od tematu przewodniego przygotujemy restaurację na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i zaproponujemy adekwatne do sytuacji menu. Restauracja Perła Borów w Borach Tucholskich to idealne miejsce na wszelkie uroczystości rodzinne oraz firmowe.

Restauracja posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno do gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych oraz firm.
Wyśmienita kuchnia polska i profesjonalna obsługa sprawią, że czas spędzony w naszej restauracji dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Perła Borów w Borach Tucholskich

galeria