Strefa SPA

Vacu Power

Perła Borów

Ośrodek Sportowo – Rehabilitacyjny

VACU POWER to Duża profesjonalna bieżnia do 140 kg obciążenia i z możliwością regulowanego dużego podciśnienia. Innowacyjna technologia piękna zaprojektowana, aby skutecznie modelować sylwetkę, perfekcyjnie wygładzić ciało i delikatnie ukształtować jego kontury.

Vacu Power – Opis

Vacu Power to harmonijne połączenie aktywności fizycznej i terapii podciśnieniowej tworzące rewolucyjną i wysoce skuteczną metodę modelowania figury. Vacu Power to zupełnie nowy wymiar w dziedzinie zabiegów na ciało, który gwarantuje efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w miejscach najtrudniejszych i modelowanie sylwetki. Innowacyjne rozwiązanie technologiczne będące połączeniem bieżni , kapsuły próżniowej i nowoczesnego design zaowocowało powstaniem Vacu Power.
Tradycyjne metody ćwiczeń i kształtowania sylwetki nie gwarantują spalania tkanki tłuszczowej z miejsc problemowych takich jak: talia, uda, pośladki. Jak wiadomo podstawą sukcesu w kształtowaniu sylwetki i spalaniu tkanki tłuszczowej jest dobre krążenie krwi. Pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania w mięśniach jest niezależne od tego, które partie mięśni pracują, lecz od tego, które obszary skóry i tkanki podskórnej są lepiej ukrwione w danym momencie. Vacu Power tworzy unikalną metodę efektywnie poprawiającą krążenie krwi w tych partiach ciała, gdzie z natury nadmiernie gromadzi się tkanka tłuszczowa.

 

Trening

Trening Vacu Power polega na spacerze na bieżni umieszczonej w sferycznej kapsule. Kiedy osoba poddana zabiegowi spaceruje na bieżni, w kapsule wytwarzane jest podciśnienie, które poprawia krążenie krwi w miejscach problemowych: uda, talia, pośladki.
poprawa krążenia krwi powoduje szybsze uwalnianie kwasów tłuszczowych z miejsc problemowych
działające podciśnienie przyspiesza przenoszenie uwolnionych kwasów tłuszczowych do tkanki mięśniowej
kiedy kwasy tłuszczowe dotrą do mięśni zostają wykorzystane przez mięśnie jako energia i spalone raz na zawsze podczas spaceru
Specjalny efekt podciśnienia sprzyja szybszemu spalaniu tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie, nie byłby normalnie spalona w czasie konwencjonalnych ćwiczeń.

Spacer – przyspiesza spalanie kwasów tłuszczowych w mięśniach.

Spacer trwa 30 minut, w tym czasie mają Państwo do swojej dyspozycji TV .

Najlepsze efekty uzyskuje się korzystając ze spaceru: przez 5 kolejnych dni, 2 dni przerwy, następy tydzień powtarzamy . W połączeniu ze zdrową dietą EFEKT MUROWANY !

Ilość wejśćCena
1 wejście30 złotych
5 wejść130 złotych
10 wejść250 złotych
20 wejść400 złotych