Perła Borów

Restauracja ludowa w borach tucholskich

oferta perła borów 

Restauracja ludowa w borach tucholskich

Menu restauracji

Menu

Restauracja ludowa w Borach Tucholskich codziennie serwuje dla swoich gości niesamowite posiłki. 

Potrawy codziennie przygotowywane są ze świeżych składników oraz nasi kucharze robią wszystko, aby zadbać o jak najwyższą jakość i satysfakcję gości restauracji. W naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie, również najmłodsi. Planujesz pobyt w ośrodku? Restauracja ludowa w Borach Tucholskich zapewni ci wszystko czego potrzebujesz! Zapoznaj się z menu restauracji. 

 

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym:

  • urodziny,
  • chrzciny,
  • stypy,
  • spotkania biznesowe,
  • szkolenia, konferencje,
  • imprezy firmowe.

Wszelkie szczegóły dotyczące imprezy poprzedzone są spotkaniem z naszym pracownikiem, aby dopasować menu do oczekiwań naszego klienta.

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Niezależnie od tematu przewodniego przygotujemy restaurację na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i zaproponujemy adekwatne do sytuacji menu. Restauracja Osie to idealne miejsce na wszelkie uroczystości rodzinne oraz firmowe.

Restauracja ludowa w Borach Tucholskich posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno do gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych oraz firm.
Wyśmienita kuchnia polska i profesjonalna obsługa sprawią, że czas spędzony w naszej restauracji dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Oferta gastronomiczna

galeria