Perła Borów

Imprezy firmowe Bory Tucholskie

Oferta gastronomiczna

Integracja firmowa w Perła Borów

Menu restauracji

Menu

Imprezy firmowe Bory Tucholskie – Perła Borów. Nasza sala to doskonałe miejsce spotkań do rozmów i negocjacji oraz zorganizowania imprezy firmowej. Dzięki temu, że jest ona położona w największym parku narodowym w regionie, możemy liczyć na oddech świeżym i czystym powietrzem. Wynajem sali jest możliwy na kilka dni. Przygotowywane przez nas potrawy to smaczne dania, które powstają z sezonowych produktów. Świeże składniki, doświadczenie naszych kucharzy oraz pomysłowy jadłospis pozwalają nam zaproponować pyszne przekąski, dania obiadowe, a także desery spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości.

Nasza restauracja świetnie sprawdzi się do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy motywacyjnych, a także imprez firmowych. Profesjonalna obsługa gwarantują przyjemnie spędzony czas podczas przerw.

Imprezy okolicznościowe
Imprezy okolicznościowe

Niezależnie od tematu przewodniego przygotujemy restaurację na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i zaproponujemy adekwatne do sytuacji menu. Restauracja Perła Borów to idealne miejsce na wszelkie uroczystości rodzinne oraz firmowe.

Restauracja posiada szeroką ofertę skierowaną zarówno do gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych oraz firm.
Wyśmienita kuchnia polska i profesjonalna obsługa sprawią, że czas spędzony w naszej restauracji dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Imprezy Firmowe Perła Borów

galeria